Конкурс «Батько року» проводиться з метою підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства, а також формування позитивної думки в суспільстві щодо гармонійного поєднання статусів гарного успішного сім’янина та успішного чоловіка, який плідно працює у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

Учасниками конкурсу можуть бути чоловіки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки,освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.

У зв язку з викладеним вище просимо надати кандидатуру для участі у конкурсі «Батько року» у номінації «Батько – працівник освіти і науки».

Подання має включати:

  • стислу біографію учасника конкурсу;
  • відомості про внесок в зміцнення обороноздатності держави, соціально-економічний та культурний розвиток Запорізької області;
  • досягнення Всеукраїнського та Міжнародного рівнів;
  • перелік нагород, відзнак, особливих заслуг;

•    – фото учасника.

Відомості про учасників конкурсу подаються з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Подання на учасника конкурсу необхідно надіслати до 12:00 17 серпня 2020 року на електронну адресу perspektiva@tavriyaschool.zp.ua. Також надаємо форму для обов’язкового заповнення: анкета

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *