З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу учнів до ролі книги в житті в КЗ “НВК “Перспектива” з 15.03.2021 р. по 19.03.2021 р. разом з вчителями мови та літератури, класоводами, класними керівниками був проведений Всеукраїнський Тиждень дитячого читання” під гаслом: “Книжки читай – успіху досягай!”

Учні готували презентації:

“Мандрівка казковими шляхами Андерсена та Нестайка” 1-3 кл.

“Читаймо твори сучасних українських письменників” 5-6 кл.

“До бібліотеки надійшли книги серії “Шкільна бібліотека”” 7 кл.

“Історія України в художніх творах” 10 – 11 кл.

Учні 2-4а, 4б класів підготували та декламували до Дня поезії вірші поетеси Ліни Костенко, Марійки Підгірняк, Наталі Забіли та поета Максима Рильського.

В 6 кл. та 7 кл. – бібліотечний урок на годині класного керівника “Поезія – мелодія душі.”

Цікаві ілюстровані бібліотечні плакати: “Письменники – ювіляри 2021” та “Книги-ювіляри-2021”, “Парад літературних ювелярів”, підготували учні 5-9 кл.

Цікаво пройшов у 2-3 кл. бібліотечний урок: “Ознайомлення учнів з дитячою періодикою”. Діти протягом тижня виготовляли листівки, малюнки та ілюстрації до улюблених творів: “Казковий світ та “Книги, які читаю я”, день бібліотворчості; “Читаймо, малюємо, граємо”, 1-4 кл. – книжкова виставка: “Її величність – українська книга, голосні читки та літературні вікторини.”

Основна мета повсякденної роботи пед. колективу та бібліотекаря – це протягом тижня підтримка читання, поширення серед учнів позитивної думки про читання.

One thought on “Всеукраїнський Тиждень дитячої та юнацької книги”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *